Kłos rozgromił Rydzyniaka 8:1

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Kłosa Zaniemyśl. Tym razem rozgromili Rydzyniaka Rydzynę aż 8:1.

Podopieczni Grzegorza Burchackiego grą i dobrym startem potwierdzają aspiracje do awansu. Losy sobotniego spotkania z Rydzyniakiem rozstrzygnęli na swoją korzyść już w pierwszej połowie, po której prowadzili 4:0. W 9 minucie wynik otworzył Paweł Skopek, minutę potem podwyższył Marcin Typański, a potem dwie bramki zdobył Szymon Łobza.

W pięć minut drugiej połowy gole dołożyli Szymon Jaworski i Daniel Broniarczyk. Goście trafili na 6:1, ale w końcówce Jan Frąckowiak i Adrian Błaszak dobili rywali kolejnymi trafieniami. Zaniemyślanie mogli wygrać w dwucyfrowych rozmiarach, bowiem karnego nie wykorzystał Szymon Łobza, a świetne okazje zmarnowali jeszcze Jakub Wiśniewski, Mikołaj Szał i Michał Gorgolewski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.