Marek Kulczak strzelił swojego pierwszego hat-tricka w barwach Warty Śrem

Po zwycięstwie 6:0 nad Lotnikiem Poznań piłkarze Warty zameldowali się w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Awansował także Kłos Zaniemyśl.

Lotnik w poprzedniej rundzie wyeliminował UKS Śrem wygrywając 1:0, ale w meczu przeciwko Warcie nie miał nic do powiedzenia. Już do przerwy biało-niebiescy prowadzili w Poznaniu 4:0 po trzech golach Marka Kulczaka i trafieniu Kuby Kozłowskiego. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Patryk Słomczyński oraz Hubert Sciak i skończyło się na 6:0.

Do kolejnej rundy awansował także Kłos Zaniemyśl, który pokonał na wyjeździe 1920 Mosinę 3:1. Dwie bramki zdobył Mateusz Pluciński, a jedną Szymon Grzelak.