Kacper Poźniak strzelił gola dającego prowadzenie KSGB Manieczki

Bardzo bliscy wyeliminowania rezerw Polonii Środa byli piłkarze KSGB Manieczki. Ostatecznie odpadli jednak po serii rzutów karnych.

Podopieczni Michała Mocka objęli prowadzenie w 68 minucie, kiedy to bramkarza rywali pokonał Kacper Poźniak. Chwilę potem dobrą okazję do podwyższenia miał Aleksander Kaptur, ale niestety nie udało się postawić kropki nad “i”. Piłkarze KSGB Manieczki prowadzili aż do 96 minuty. W ostatniej akcji meczu Polonia zdołała uratować remis i o awansie decydowały rzuty karne. Mimo iż Rafał Jańczyk wybronił jedną “jedenastkę”, to pomylili się Mateusz Kurzyński oraz Paweł Fogt i w efekcie Polonia II wygrała 4:3.

Wczoraj awans zapewnili sobie piłkarze Pogoni Książ, którzy pokonali Luboński KS 4:2. Trzy bramki strzelił Filip Osiński, a jedną Krystian Galusik.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.