Piłkarze KSGB Manieczki pokonali Las Puszczykowo i awansowali do kolejnego etapu rozgrywek

Piłkarze KSGB Manieczki pokonali Las Puszczykowo 4:0 i awansowali do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Odpadł z kolei UKS Śrem, który przegrał 0:1 z Lotnikiem Poznań.

W pierwszej połowie na boisku w Manieczkach goli zabrakło. Losy awansu podopieczni Michała Mocka rozstrzygnęli po przerwie. W 72 minucie rywali napoczął Ernest Makowski, a potem dwa gole dołożył debiutujący Mateusz Pietrowski. Wynik na 4:0 ustalił inny nowy nabytek – Mikołaj Berger.

Nie udało się z kolei awansować piłkarzom UKS Śrem. Zespół Piotra Tomaszczaka przegrał na własnym boisku z Lotnikiem Poznań 0:1. Gospodarze zmarnowali okazję, aby prowadzić, bowiem nie wykorzystali karnego.

Piłkarze KSGB Manieczki zmierzą się teraz (12 sierpnia) z Polonią II Środa, a Lotnik podejmować będzie Wartę Śrem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.