W czwartkowym sparingu Zawisza Dolsk prowadził do przerwy z KSGB Manieczki 2:0, ale w drugiej połowie trzy gole strzelili goście i to oni wygrali.

W pierwszej połowie dwie bramki Huberta Kubiaka (jedną z karnego) sprawiły, że Zawisza schodził na przerwę prowadząc 2:0. W przerwie trener gospodarzy dokonał 7 zmian, a za odrabianie strat wzięli się goście. Kontaktową bramkę strzelił Kacper Poźniak, a w odpowiedzi Wojciech Onsorge wygrał pojedynek sam na sam z Karolem Idkowiakiem. Zmarnowana okazja zemściła się chwilę potem, kiedy nieporozumienie na linii Dobrucki – Zieliński wykorzystał Poźniak doprowadzając do remisu. Okazję dla Zawiszy miał Klaudiusz Madej, ale przelobował zarówno bramkarza, jak i bramkę. Kwadrans przed końcem błąd popełnił Karczyński, który zagrał do Lewandowicza, a ten zdecydował się na strzał z 30 metrów i piłka przy słupku, po rękach bramkarza wpadła do siatki.

KSGB wygrał w Dolsku 3:2, a był to ostatni mecz w roli grającego trenera Wojciecha Onsorge. Zastąpić ma go Michał Mocek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.