Korona prowadziła w Śremie 3:0, ale Warciarze zdołali uratować remis

Remisem 3:3 zakończył się dzisiejszy sparing Warty Śrem z Koroną Piaski.

Co ciekawe występujący w V lidze goście prowadzili już 3:0. Przed przerwą trafili Sarbinowski i Smoła, a chwilę po zmianie stron podwyższył Nowak. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie gości, a za odrabianie strat zabrali się Warciarze. Sporo ożywienia wprowadził w drugiej połowie Mateusz Maśliński, który zdobył pierwszą bramkę dla śremskiego zespołu i dał impuls drużynie. Potem był faulowany w polu karnym i kontaktową bramkę z 11 metrów zdobył Hubert Sciak, a w 80 minucie wyrównał Kamil Szymandera i padł remis 3:3.

W końcówce to Warta bliższa była zwycięstwa, bo dwukrotnie po strzałach Huberta Sciaka gości ratowała poprzeczka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.