Piłkarze KSGB polegli na własnym boisku aż 0:5

Tęgie lanie w pierwszym sparingu dostali piłkarze KSGB Manieczki. Podopieczni Wojciecha Onsorge polegli z Tęczą Osa Osieczna aż 0:5.

Goście wygrali zasłużenie, a ja sam nie umiem sobie wytłumaczyć, co było nie tak – mówi Wojciech Onsorge. – Wcześniej zawsze ogrywaliśmy naszych dzisiejszych rywali, a dziś taka klęska. Przegraliśmy środek boiska, a i sił jakby nasi przeciwnicy mieli więcej – dodał trener KSGB.

Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem ekipy z Osiecznej. Po przerwie piłkarze Tęczy Osa Osieczna dołożyli jeszcze trzy trafienia, a gospodarze nie zdołali odpowiedzieć żadnym, choć trzykrotnie byli blisko, bo dwa razy rywali ratowała poprzeczka, a raz słupek.

W drużynie KSGB zadebiutował bramkarz – Mariusz Kasperski, który ma za sobą występy w czwartoligowej Ostrovii Ostrów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.