Jamajka pokonała Kalejorza 2:0

Piłkarze Jamajki Bartkowiak Śrem pokonali dzisiaj Kalejorza Kaleje i utrzymali fotel lidera Amatorskiej Ligi w Kórniku.

W czwartej kolejce spotkań ekipa Jamajki odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie. Nie przyszło ono wcale tak łatwo.

W Kalejach końcowy wynik był sprawą otwartą niemalże do samego końca. W pierwszej połowie prowadzenie Jamajce zapewnił Patryk Słomczyński i skromna zaliczka nie dawała gwarancji trzech punktów tym bardziej, że gospodarze walczyli na całego. Dopiero 8 minut przed końcem kropkę nad “i” postawił Piotr Bartkowiak, który ustalił wynik meczu na 2:0 i zrehabilitował się za zmarnowanego karnego sprzed tygodnia.

Po 4 kolejkach piłkarze Jamajki mają na koncie 10 punktów i prowadzą w ligowej tabeli.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.