W meczu Totem - Optico sędzia zastosował

Mecz Totem vs Optico przejdzie do historii rozgrywek Green Bike Ligi organizowanych przez Śremski Sport. Sędzia zastosował bowiem VAR. Skorzystał z nagrania transmisji spotkania na naszym portalu FB.

Tego jeszcze w wieloletniej historii śremskiej “halówki” nie było. W meczu Totem – Optico przy stanie 1:0 po strzale Jakuba Wojciechowskiego piłka odbiła się od obu słupków, a sędzia Paweł Pietrzak wskazał na środek boiska uznając bramkę. Protestowali piłkarze Totemu, a arbiter wiedząc, że prowadzimy relację live z tego spotkania postanowił obejrzeć nagranie. Na podstawie “VAR-u” podjął decyzję o tym, że gola nie było. Wzbudziło to kontrowersje, bo choć decyzja była prawidłowa, bo piłka obiła oba słupki, to jednak piłkarze Optico pytali na jakiej postawie sędzia skorzystał z nazwijmy to “videorejestracji”, czyli popularnego VAR-u.

Nagranie można obejrzeć poniżej.

Totem wygrał 7:4, ale kibice oglądali brzydkie widowisko. Wszystko to za sprawą prywatnych “porachunków” Mateusza Maślińskiego z Aleksandrem Kapturem. Pierwszy z nich ukarany został czerwoną kartką, a na dodatek opluł rywala z czego za pewne organizatorzy rozgrywek wyciągną konsekwencje. Dzięki tej wygranej Totem utrzymał cztery punkty przewagi nad Breeding Center, który także wygrał oba swoje mecze.

Komplet wyników sobotnich spotkań
JAROGRAF – INSTALATOR 5:5
WANGA – AGROLTECH 5:1
GREEN BIKE – JAROGRAF 0:5
INSTALATOR – WANGA 1:3
AGROLTECH – BREEDING CENTER 2:5
SBL – GREEN BIKE 4:3
BREEDING CENTER – ŚF CREW 5:0
AMARENA – SBL 3:3
TOTEM – PUH CYNK 2:1
ŚF CREW – OPTICO 0:5
PUH CYNK – AMARENA 7:1
OPTICO – TOTEM 4:7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.