Piłkarze Whisky Shop pokonali Wartę Futsal 2:1

Piłkarze Whisky Shop obronili pozycję lidera I Green Bike Ligi. W hicie kolejki pokonali bowiem Wartę Futsal 2:1.

W pierwszej połowie zabrakło goli. Whisky Shop nie wykorzystało gry w przewadze, a Warta Futsal karnego, bowiem Michał Grzelak obronił strzał Dominika Muchy. Po przerwie prowadzenie liderowi dał Krzysztof Chwaliszewski, ale z wolnego wyrównał Paweł Fogt. Gdy wydawało się, że padnie remis równo z syreną kończącą mecz po akcji i podaniu Michała Mocka gola na wagę zwycięstwa Whisky Shop zdobył Mateusz Pietrowski.

W drugim meczu lider pewnie pokonał 4:1 ekipę Turtlesów, która wcześniej ograła 3:2 Niesłabin. W efekcie ekipa Whisky Shop powiększyła przewagę nad drugą w tabeli Wartą Futsal z dwóch punktów do pięciu.