Szymon Grzelak dwukrotnie pokonał bramkarza Polonii po strzałach głową

Od zwycięstwa serię zimowych sparingów rozpoczął Kłos Zaniemyśl. Podopieczni Grzegorza Burchackiego pokonali rezerwy Polonii Środa 3:0.

W pierwszej połowie dwie celne główki Szymona Grzelaka zapewniły piłkarzom Kłosa dwubramkowe prowadzenie. Przy pierwszym trafieniu asystował Marcin Typański, a potem Grzelak zamienił na gola dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Wiśniewskiego.

W drugiej połowie zaniemyślanie dołożyli trzecie trafienie. Autorem gola był Paweł Skopek. Kłos miał jeszcze okazje, ale Michał Stańczyk nie mógł się wstrzelić. Bliska honorowej bramki była także Polonia, jednak na przeszkodzie stanął Łukasz Szymkowiak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.