W sobotnim sparingu Kotwica ograła Wartę 6:1

Piłkarze Kotwicy Kórnik nie dali większych szans Warcie Śrem i pokonali grających dwie klasy niżej rywali 6:1.

W pierwszej połowie śremski zespół niewiele miał do powiedzenia, a czwartoligowcy pokazali, że nieprzypadkowo oba zespoły dzielą dwie klasy różnicy. Kotwica prowadziła do przerwy 2:0 po golach Jakuba Budzynia, a mogła wyżej, bo zmarnowała karnego i kilka dobrych okazji.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił z tym, że indywidualna akcja Huberta Sciaka przyniosła kontaktową bramkę Warcie. Kotwica szybko odpowiedziała trafieniem Błażeja Wieśko, który wraca do kórnickiego zespoły po wypożyczeniu do Pogoni Lwówek. Potem ładną akcję i dośrodkowanie Witolda Walkowiaka półwolejem sfinalizował Dariusz Chandze i było 4:1. W końcówce dwa trafienia dołożył Wieśko, który tym samym skompletował klasycznego hat-tricka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.