Wiosną Szymon Liman najprawdopodobniej nie będzie już strzegł śremskiej bramki
Wiosną Szymon Liman najprawdopodobniej nie będzie już strzegł śremskiej bramki

Piłkarze Warty rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu zabrakło Szymona Limana, który w Śremie najprawdopodobniej już nie zagra.

Pierwsze zajęcia po świąteczno-noworocznej przerwie odbyły się 13 stycznia, a wzięło w nich udział 15 zawodników. Wśród nich nie było wypożyczonego z Obry Kościan bramkarza Szymona Limana, który wiosną w Warcie najprawdopodobniej już nie zagra. Wróci do Obry bądź zostanie wypożyczony do PKS Racot.

Wszystko wskazuje na to, że znów będziemy mieli kłopot z obsadą pozycji nr 1 – mówi trener Hubert Sciak. – Będziemy czynić starania, żeby zimą znaleźć zawodnika na tą pozycję – dodał.

Pierwszy kierunek, jaki obrali działacze Warty to szkółka bramkarska Polonii Środa.

Akces gry w Warcie wyraził za to kapitan Orlika Miłosław, który wziął udział w pierwszym treningu i chce spróbować swoich sił w Śremie. Być może biało-niebieskie szeregi zasili obrońca GKS Dopiewo.

Trener Hubert Sciak zaplanował dla zawodników zajęcia trzy razy w tygodniu, a od 25 stycznie śremscy piłkarze rozpoczną serię ośmiu spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem będzie Sparta Miejska Górka, a kolejnymi: Luboński KS, Kotwica Kórnik, GKS Dopiewo, Kormoran Święciechowa, Astra Krotoszyn, Pogoń Śmigiel i Korona Piaski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.