Optico pokonało Breeding Center 4:3

Mecze 12 kolejki Green Bike Extraligi przyniosły ciekawe rozstrzygnięcia, w wyniku których Totem powiększył przewagę nad rywalami.

Broniący tytułu Breeding Center przegrał 3:4 z Optico i traci 4 punkty do Totemu, który rozgromił 13:1 Śremskich Fanatyków. Na trzecie miejsce awansował Jarograf, który po raz drugi w tym sezonie okazał się lepszy od SBL. “Bankowcy” byli nieskuteczni w pierwszej połowie i to się zemściło w drugiej. Po przerwie długo był remis 1:1, ale w samej końcówce wynik na swoją korzyść rozstrzygnął Jarograf, który strzelił dwa gole. SBL bez Dawida Cubala przegrał także rozgrywany awansem mecz Pucharu Ligi z Amareną (3:5).

Remisami kończyły się starcia Agroltechu z Green Bike (1:1) i Wangi z Amareną (0:0), a trzy punkty dopisała ekipa PUH Cynk, która ograła 3: Instalatora.

W tabeli prowadzi Totem (31 pkt), przed Breeding Center (27) i JArografem oraz SBL (po 25).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.