Totem zowycięzcą II Memoriału Bolesława Wośkowiaka

Piłkarze Totemu wygrali II Memoriał Bolesława Wośkowiaka, a także zgarnęli obie statuetki dla króla strzelców i najlepszego bramkarza.

Ekipa Totemu o tym, że zagra w sobotnim turnieju dowiedziała się w piątkowy wieczór, po tym, jak organizatorzy otrzymali informację, że udziału nie weźmie Kłos Zaniemyśl. Gościnnie w zespole zagrał Piotr Bartkowiak, a Totem wygrał wszystko co było do wygrania. W eliminacjach rozgromił 4:0 Pogoń, 5:0 Wartę Niebieską i 2:0 Breeding Center. W półfinale pokonał 2:1 Zawiszę Dolsk, by w finale rozgromić 5:0 KSGB Manieczki. Trzecie miejsce zajęła ekipa Breeding Center, która w półfinale przegrała z KSGB 1:2, a w meczu o brąz pokonała 2:1 Zawiszę.

W meczu o V miejsce spotkały się dwie Warty. Niebiescy pokonali Białych 3:2, a w spotkaniu o VII miejsce Avia Kamionki ograła 3:0 Pogoń, która turniej zakończyła bez zdobytej bramki.

Królem strzelców z 9 golami na koncie został Mateusz Michałowski, a najlepszym bramkarzem został Jeremi Więcek z Totemu, który wpuścił tylko jedną bramkę.

Nie sposób nie wspomnieć o pechu Dawida Cubala. Piłkarz Korony Piaski gościnnie zagrał w KSGB Manieczki (był tam przed rokiem trenerem) i miał duży udział w dotarciu drużyny do finału, ale w półfinale najprawdopodobniej “strzeliła” mu torebka stawowa i z sali Śremskiego Sportu zabrało go pogotowie.

Dawidowi Cubalowi życzymy szybkiego powrotu na boisko.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.