Niesłabin wygrał 3:2 z Mar-Transem, ale za sprawą porażki z Whisky Shop przewaga nad Wartą Futsal stopniała do trzech punktów
Niesłabin wygrał 3:2 z Mar-Transem, ale za sprawą porażki z Whisky Shop przewaga nad Wartą Futsal stopniała do trzech punktów

Whisky Shop wygrało hit kolejki i odskoczyło Niesłabinowi. Ten musi teraz odpierać ataki Warty Futsal, która zmniejszyła stratę do trzech punktów.

Walka o awans do Extraligi nabiera tempa. Póki co najbliższa awansu jest ekipa Whisky Shop, która 10 zwycięstwo w sezonie odniosła wygrywając 4:1 z Niesłabinem. Wicelider wygrał potem 3:2 z Mar-Transem, ale szansę na zmniejszenie straty wykorzystała Warta Futsal. Efektowne 11:1 z Ucho Prezesa i pewne 5:0 z Ostrowem sprawiło, że Warta Futsal ma już tylko trzy oczka mniej od Niesłabina i włączyła się walki o bezpośredni awans.

Sześć punktów dopisała ekipa Turtlesów, a dobry dzień mieli także piłkarze TFP, którzy wzbogacili się o cztery “oczka”. Pierwsze zwycięstwo w lidze odniosła za to ekipa Grzybek Ogrody, która pokonała 3:1 Kawcze Malibu.

WYNIKI
NIESŁABIN – WHISKY SHOP 4:1
GRZYBEK OGRODY – KAWCZE-MALIBU 3:1
MAR-TRANS – NIESŁABIN 2:3
KAWCZE-MALIBU – TURTLESY 1:3
RAITECH – MAR-TRANS 1:4
TURTLESY – UCHO PREZESA 5:2
TPF – RAITECH 3:1
UCHO PREZESA – WARTA FUTSAL 1:11
OSTROWO – WĘDLINIARSTWO 2:2
PHU FIEDLER – TFP 1:1
WARTA FUTSAL – OSTROWO 5:0
WĘDLINIARSTWO – PHU FIEDLER 3:0

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.