Warta przegrała z Meblorzem 1:2

Dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie z rzutu karnego Meblorz Swarzędz wywiózł ze Śremu trzy punkty. Pokonał bowiem Wartę 2:1.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dobrze dla śremskiego zespołu. Już w 5 minucie gola zdobył bowiem najlepszy tego dnia w drużynie Warty Adrian Owczarek. Jak się później okazało, więcej bramek w wykonaniu gospodarzy kibice się już nie doczekali. W 23 minucie po dośrodkowaniu z wolnego i złym kryciu niepilnowany zawodnik Meblorza strzela gola wyrównującego na 1:1. Potem obaj bramkarze udanymi interwencjami uratowali swoje zespołu przed utratą bramek. W drugiej połowie lepszy był Meblorz, ale wynik nie zmieniał się aż do 92 minuty. Przypadkowa ręka w polu karnym Kamila Szymandery i “jedenastkę” pewnie wykorzystał Marek Kulczak. Warciarze mieli pretensje do arbitra o rzut karny, ale wcześniej mieli szczęście, że sędzia nie podyktował karnego za faul Michała Mocka, który ściągnął do ziemi skrzydłowego gości.

Warta przegrała pechowo z Meblorzem 1:2 i ma na koncie już 5 porażek. Tak więc pewne jest, że śremski zespół nie będzie się już w tym sezonie liczył w grze o czołowe lokaty. Za tydzień wyjazd do Jarosławca, który jesienią jeszcze nie przegrał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.