UKS Śrem pokonał GKS Jaraczewo 2:1

Trzy karne podyktował sędzia w meczu UKS Śrem kontra GKS Jaraczewo. Tylko jeden został wykorzystany, a gospodarze szczęśliwie wygrali 2:1.

Piłkarze UKS Śrem szybko objęli prowadzenie po tym, jak Dawid Biernat wykorzystał jedenastkę. Goście wyrównali w 30 minucie po rzucie rożnym, a przed przerwą mieli okazję by wyjść na prowadzenie, ale zmarnowali rzut karny, po tym, jak błąd popełnił Konrad Ratajczak, a faulem sytuację ratował bramkarz.

W drugiej połowie lepszy był zespół z Jaraczewa, ale to gospodarzom dopisało szczęście. Co prawda, najpierw karnego nie wykorzystał Dawid Biernat (obronił bramkarz GKS), ale w doliczonym czasie gona na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Błażej Frankiewicz.

UKS dzięki temu zwycięstwu ma na koncie 7 punktów i awansował na pozycję wicelidera. Z kompletem punktów prowadzi Pogoń Książ.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.