Michał Stańczyk dał prowadzenie Kłosowi w meczu z Orlikiem Miłosław

Siedem goli zaaplikowali piłkarze Kłosa Zaniemyśl bramkarzowi Orlika Miłosław. Druga wygrana i jej rozmiary sprawiają, że zespół Grzegorza Burchackiego jest liderem tabeli.

Po wymęczonej wygranej nad Płomieniem Nekla (3:2) tym razem zaniemyślanie nie dali niedzielnym rywalom najmniejszych szans i nie pozostawili cienia złudzeń, który zespół był lepszy. Losy meczu były przesądzone już po pierwszej połowie. Gości z Miłosławia w 17 minucie napoczął Michał Stańczyk, a chwilę potem podwyższył Adrian Olczyk. Ozdobą był jednak gol do szatni Adriana Błaszaka, który huknął z 25 metrów w samo okienko ustalając wynik pierwszej części na 3:0.

Pewne było, że po przerwie gole jeszcze padną. Gospodarze zdobyli cztery bramki, a goście jedną. Dla Kłosa trafiali: Marcin Typański, Adrian Olczyk, Jakub Wiśniewski i Paweł Skopek, a Maciej Grajek był autorem honorowej bramki Orlika.

Kłos podobnie jak Piast Kobylnica i Orkan Jarosławiec ma po dwóch kolejkach 6 punktów, ale najlepszy bilans bramkowy stąd w Orzechowie zaniemyślanie bronić będą pozycji lidera.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.