Piotr Galusik trzykrotnie pokonał bramkarza KSGB Manieczki

Pogoń rozgromiła na inaugurację A-klasy KSGB Manieczki aż 6:0. Hat-trickiem popisał się Piotr Galusik.

Już w 1 minucie Tomasz Molka trafił głową po dośrodkowaniu Piotra Galusika, ale po pierwszej połowie na taki pogrom się nie zanosiło, bo licznie przybyli kibice więcej goli już nie zobaczyli. Goście bliscy byli wyrównania po strzale Mateusza Kurzyńskiego, ale piłkę z okienka wyjął Sławomir Dembski, który zaraz na przerwie zderzył się ze słupkiem i musiał opuścić boisko.

W drugiej połowie goście z Manieczek już nie istnieli. Klasycznego hat-tricka ustrzelił Piotr Galusik, a rywali dobili jeszcze Piotr Osiński i Hubert Antoniewicz. Skończyło się na 6:0, a mogło wyżej, bo dwie świetne okazje miał jeszcze Jan Skrzypczak, a gola powinien zdobyć także Nikodem Gaszak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.