Mariusza Piaseckiego i jego kolegów z Pogoni czeka dzisiaj pojedynek z UKS Śrem

Do ciekawego pojedynku dojdzie dzisiaj o 17.00 w ramach okręgowego Pucharu Polski. UKS Śrem podejmować będzie Pogoń Książ. Jaki wynik typujecie?

W ten weekend, a więc tydzień przed inaugurację ligowych zmagań, rozpoczynają się puchary okręgowe. W okręgu poznańskim w rundzie wstępnej udział wezmą 54 zespoły z A i B klasy, które w wyniku losowania stworzyły 27 par. W jednej z nich UKS Śrem zmierzy się dzisiaj o 17.00 z Pogonią Książ. Zwycięzca tego meczu w I rundzie trafi na Polonię II Środa.

Przygodę z Pucharem Polski rozpoczyna także KSGB Manieczki. Rywalem będzie B-klasowy Lotnik Poznań. To spotkanie także rozpocznie się o godzinie 17.00 w Poznaniu. Będzie to oficjalny debiut trenera Krzysztofa Stępy. Zwycięzca tej konfrontacji w kolejnej fazie rozgrywek zmierzy się z Bolą 06 Poznań lub Przemysławem Poznań.

Rywala w I rundzie poznał także Kłos Zaniemyśl. 28 sierpnia podejmować będzie on Avię Kamionki. Od tego samego etapu rozgrywki rozpocznie Warta Śrem. Rywalem będzie zwycięzca dzisiejszego pojedynku pomiędzy Odlewem Poznań a 1920 Mosina.

Z występu w rozgrywkach Pucharu Polski zrezygnował z kolei Zawisza Dolsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.