Michał Czaplicki walczy o piłkę z Norbertem Lipskim

W 23 kolejce A klasy Zawisza pokonał w Zaniemyślu drugi zespół Kłosa 5:0 i zrobił duży krok w kierunku utrzymania. Dla rezerw porażka praktycznie oznacza powrót do B-klasy.

Kłos II miał przed tym meczem 5 punktów straty do Zawiszy i chcąc jeszcze zachować szanse na utrzymanie musiał wygrać. Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek strata wzrosła jednak do ośmiu punktów, bowiem zaniemyślanie przegrali sobotnie spotkanie 0:5. W 30 minucie prowadzenie gościom dał Hristov, a w doliczonym czasie pierwszej połowy podwyższył Michał Czaplicki. Na 3:0 z karnego trafił Hubert Kubiak, a w końcówce dwa gole dołożył Kamil Marciniak.

W sobotę Zawisza zagra w Dolsku z KSGB Manieczki, a Kłos II czeka wyjazdowy mecz z Błękitnymi Owińska.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.