Piłkarze Kotwicy aż pięciokrotnie cieszyli się po strzelonych golach

Świetny mecz obejrzeli dzisiaj kibice Kotwicy Kórnik. Podopieczni Piotra Sołtysiaka pokonali walczącą o awans Unię Swarzędz 5:3, mimo iż do przerwy przegrywali 0:2.

Kórnik to wiosną prawdziwa twierdza. Piłkarze Kotwicy w rundzie rewanżowej grają wszystkie mecze “u siebie” i żadnego do tej pory nie przegrali. Przed meczem z Unią mieli na koncie 5 zwycięstw i 4 remisy. Po pierwszej połowie zanosiło się jednak na to, że zespół ze Swarzędza przerwie passę gospodarzy. Unia prowadziła bowiem 2:0. Tymczasem druga połowa była kapitalna w wykonaniu miejscowych. Najpierw z karnego kontaktową bramkę zdobył Patryk Bordych, a w 64 minucie ładną akcję efektownym strzałem głową wykończył Dawid Urbanek i był remis 2:2. Z tego Kotwica cieszyła się jednak zaledwie minutę. Zaraz po wznowieniu gry od środka Unia odzyskała bowiem prowadzenie. Potem kibice oglądali strzelecki show w wykonaniu Błażeja Wieśko, który w zaledwie 10 minut ustrzelił klasycznego hat-tricka zapewniając Kotwicy zwycięstwo 5:3, na które podopieczni Piotra Sołtysiaka jak najbardziej zasłużyli. Tak więc weekend majowy w Kórniku rozpoczął się świetnie.

PS. W przerwie Marek Duda stwierdził, że przynoszę Kotwicy pecha. Przed ostatnim gwizdkiem jednak przeprosił 🙂 Rozumiem, że mogę wpadać panie Marku?  Pozdrawiam i do zobaczenia 🙂 Gratulacje dla Kotwicy za dobry mecz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.