Damian Skrzypczak nie jest już trenerem Warty

Po porażce 0:6 ze Zjednoczonymi pracę w Warcie Śrem stracił trener Damian Skrzypczak.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy na poniedziałkowym zebraniu zarządu zwolniono trenera Damiana Skrzypczak. Choć oficjalnego komunikatu na stronie Warty jeszcze nie ma, to informację tą potwierdził sam zainteresowany.

Tak, zostałem dziś zwolniony – powiedział Damian Skrzypczak. – Dla mnie to skandal, bo nie zasłużyłem sobie na to, aby zostać tak potraktowany. Nie chodzi mi o sam fakt, bo z tym się każdy trener musi liczyć, że może być zwolniony, ale o sposób w jaki to zrobiono.  Nie ma co owijać w bawełnę. Potraktowano mnie jak śmiecia. Chodzi mi o formę.  Dla mnie to poniżej pasa i poziomu, ale tak mi podziękowano za dwa ostatnie lata pracy, gdzie zajmowaliśmy 5 i 4 miejsce na koniec rozgrywek. To brak poszanowani i honoru. Warciarzem byłem, jestem i będę, ale człowiekowi tak się nie robi. To poniżej pasa. Co innego gdyby mi podziękowano w czerwcu. Miałem trzy oferty, ale odrzuciłem je bo chciałem zostać w Śremie. A teraz zostaję na lodzie, bo rozgrywki się rozpoczęły i kluby mają już trenerów, a w dodatku sam również nie będę mógł już w tej rundzie zagrać jako zawodnik. Jest mi przykro, że postąpiono wobec mnie tak nie fair, ale dam sobie radę. Chłopakom dziękuję za te wspólne lata, czy ostatnie miesiące, a Warcie życzę jak najlepiej – dodał.

Ponieważ informacja ta “wypłynęła” w poniedziałkowy wieczór oficjalne stanowisko zarządu Warty przedstawimy w dniu jutrzejszym.

2 KOMENTARZE

  1. szkoda gadać 😛 zła decyzja ‘warty” i całej reszty !!!! w warcie odwalił kawał dobrej roboty 🙂 nie było ”koleszkostwa” wiec zeby nie było że ‘wyleciał” bez powodu dlatego zarząd czekał na takie potkniecie 🙂
    na moje zła decyzja warty a Tobie Damian bede kibicował bo wiem ze sobie poradzisz 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.