29 maja kapitan Warty zagra z orzełkiem na piersi w Reprezentacji Wojska Polskiego

Duże wyróżnienie spotkało kapitana Warty Śrem. Hubert Sciak zagra z orzełkiem na piersi! Otrzymał bowiem powołanie do Reprezentacji Wojska Polskiego.

Świetna forma Huberta Sciaka i 8 goli strzelonych na wiosnę dla Warty nie obiły się bez echa i zostały zauważone. Przydatność 33-letniego śremskiego żołnierza postanowił sprawdzić Tomasz Mucha – trenera Reprezentacji Wojska Polskiego. Pracujący na co dzień w 6. Batalionie Chemicznym kapitan śremskiej Warty otrzymał bowiem powołanie na pokazowy mecz z Chrobrym Głogów i będzie miał okazję zagrać z orzełkiem na piersi.

Jestem mile zaskoczony tym wyróżnieniem i jadę na trzydniowe zgrupowanie sprawdzić się i pokazać z jak najlepszej strony – mówi Hubert Sciak.  – Na pewno fajnie byłoby się na dłużej załapać do takiej kadry, ale zobaczymy co będzie. Cieszę się już z samego faktu, że otrzymałem taką szansę i dam z siebie wszystko – dodał.

Najlepsi w kraju żołnierze przebywać będą przez 3 dni w Głogowie i 29 maja zmierzą się z w meczu pokazowym z pierwszoligowcem.

Hubert Sciak strzelił wiosną dla Warty już 8 goli

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.