FC Psarskie i Agroltech czekają dzisiaj baraże

Dzisiaj w sali Śremskiego Sportu rozegrane zostaną mecze barażowe. Jedne zespoły powalczą o awans, inne będą biły się o utrzymanie.

Mecze barażowe rozpoczną się o godzinie 17.30. Najpierw stawką będzie gra w Green Bike Extralidze. Jako pierwsi na parkiet wybiegną piłkarze Instalatora i PHU Majorczyk. Doświadczenie przemawia za Instalatorem, który zbyt późno finiszował, by uniknąć gry w barażach. Majorczyki pokazały, że walczyć potrafią. Czeka nas pojedynek walki, ale nieznacznie lepszy będzie Instalator, który wygra jedną bramką.

O 18.00 Extraligę będzie atakował Agroltech, a miejsca w niej bronić będzie Niesłabin. W naszej ocenie spotkają się dwa wyrównane zespoły. Goli będzie mało, albo wcale i pachnie karnymi.

Biała Mewa nie jest bez szans w pojedynku z FC Psarskie. Stawką gra w I lidze. To pojedynek młodości z doświadczeniem. Stawiamy na młodość. Biała Mewa wygra 4:3.

Na koniec o 19.00 KS Roda zmierzy się z Mar-Trans. Zespół z Radzewa ma za sobą słaby sezon, który będzie się starał uratować. Mar-Trans na własne życzenie nie awansował bezpośrednio do I ligi i będzie mocno zmotywowany. Ważne będzie podejście obu drużyn do tego meczu. Bardziej chyba zależy Mar-Transowi, ale czeka nas wyrównany mecz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.