Bramkrz Jerzy Kuchnicki cieszył się, że w końcu zachował czyste konto a Hubert Sciak strzelił 4 gole

W pierwszym sparingu pod wodzą nowego trenera – Marka Wilczyńskiego, piłkarze Warty rozgromili Orkan Konarzewo aż 9:0.

Już w pierwszej połowie śremianie zaaplikowali rywalom pięć goli, a po przerwie dołożyli kolejne cztery. Co ważne, po raz pierwszy od dłuższego czasu Warciarze nie stracili gola. Bramkarz Jerzy Kuchnicki śmiał się pół żartem pół serio, że ma “święto”, bo pierwszy raz zachował czyste konto odkąd jest w Śremie.

Łupem bramkowym podzielili się Hubert Sciak – 4 gole, Bartosz Skrzypczak – 3 i Kamil Szymandera – 2.

Warto dodać, że w śremskim zespole zadebiutował Maksym Koliesnichenko. 18-letni Ukrainiec pokazał się z dobrej strony i najprawdopodobniej zasili szeregi Warty.

Będzie to kolejny piłkarz pozyskany zimą. Przypomnijmy, że dołączyli już Norbert Konieczny (Korona Piaski), Arkadiusz Trzciński (Grom Plewiska), Piotr Krenz (Kotwica Kórnik), a z wypożyczenia do Kłosa wrócił Patryk Słomczyński.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.