Damian Skrzypczak jeszcze jako grający trener Warty w sierpiowym sparingu przeciwko Pogoni

O tym, że los lubi płatać figle i bywa bardzo nieprzewidywalny na własnej skórze przekonuje się trener Damian Skrzypczak. W sierpniu, jako grający trener Warty wystąpił w sparingu przeciwko Pogoni, a wszystko wskazuje na to, że od jutra będzie trenerem drużyny z Książa Wlkp.

Przypomnijmy, że po porażce 1:9 w Niechanowie trener Zenon Kuderczak postanowił ustąpić i zrezygnować z funkcji trener drużyny seniorów, którą pełnił przez 10 ostatnich lat.  W przegranym 1:4 sobotnim meczu z IKP Olimpia Poznań piłkarze Pogoni zmuszeni byli radzić sobie bez trenera. Nowy trener ma pojawić się już jutro tj. w poniedziałek. Zostanie nim Damian Skrzypczak, który po porażce 0:6 na inaugurację sezonu ze Zjednoczonymi Trzemeszno został zwolniony z Warty.

O 18 wraz z zarządem spotykamy się z trenerem Skrzypczakiem, a pół godziny później zostanie przedstawiony drużynie i poprowadzi pierwszy trening – powiedział Jan Rodziak, prezes Pogoni. – Zobaczymy, jak poukłada zespół i co z tego będzie, bo musimy zacząć zbierać punkty. Mecze z czołówką mamy już za sobą, więc myślę, że będzie dobrze. Przede wszystkim nie możemy tracić tyle goli i to z pewnością zadanie numer jeden – dodał.

Damian Skrzypczak śledził sobotni mecz Pogoni z IKP Olimpia z trybun i przyglądał się zespołowi, który ma objąć.

Pamiętam ten zespół jeszcze ze sparingu – mówi Damian Skrzypczak. – To waleczna drużyna, która na pewno nie zasługuje na to miejsce w tabeli, które aktualnie zajmuje. O porażce z Olimpią przesądziły błędy w obronie. Jutro spotykam się z zarządem. Pozostały do ustalenia niektóre kwestie i myślę, że podejmę nowe wyzwanie i obejmę zespół – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.