Michał Mocek otworzył wynik meczu w 16 minucie

W bardzo dobrych nastrojach wracali z Murowanej Gośliny piłkarze Warty. Po wygranej 3:1 z Kłosem podopieczni trenera Korzenia poszli za ciosem i pokonali miejscową Concordię 4:0.

Wynik meczu w 16 minucie otworzył Michał Mocek, który strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Ten w końcówce pierwszej połowy popełnił kosztowny błąd. Złapał bowiem piłkę poza polem karnym i osłabił zespół, bo sędzia ukarał go czerwoną kartkę.

W liczebnej przewadze Warcie grało się po przerwie dużo łatwiej. W 58 minucie Michał Mocek podwyższył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. W 77 minucie na 3:0 trafił Bartosz Skrzypczak, a wynik meczu w ostatniej minucie ustalił Hubert Sciak.

WARTA: Kuchnicki – Komorowski, Jaś, Zbawiony, Błaszczy (83′ Miodowicz), Chwaliszewski (77′ Kaptur), Mocek (65′ Jurga), Berger, Sciak, Skrzypczak, Makowski (52′ Strzelec).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.