Rozpoczęły się zapisy na nowy sezon śremskiej "halówki"

W Śremskim Sporcie poza remontem basenu pełną parą trwają przygotowania do nowego sezonu popularnej w Śremie “halówki”. Piłkarze mogą liczyć na znacznie dużo lepszy standard usług i ciekawe nowości.

Do 2 października trwać będą zapisy na sezon 2017/2018. Zgłoszeń można dokonać osobiście w siedzibie Śremskiego Sportu bądź elektronicznie na adres krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl.

Z kolei już w najbliższą środę tj. 20 września odbędzie się tradycyjne spotkanie organizacyjne organizatorów z przedstawicielami wszystkich chętnych do udziału zespołów.

W związku z trwającym u nas remontem zapraszam na godzinę 19.30 do sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej przy ulicy Grunwaldzkiej – informuje Krzysztof Lewandowski ze Śremskiego Sportu, który będzie odpowiedzialny za rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej. – Mogę zdradzić, że chcemy uatrakcyjnić ligę i mamy kilka pomysłów. Szczegóły omówimy podczas środowego spotkania – dodał.

Już po zakończeniu poprzedniego sezonu Śremski Sport zapowiedział, że będzie chciał utworzyć ekstraligę, w której mogliby grać piłkarze zrzeszeni w klubach bez ograniczenia ilości zawodników. Wiemy też, że planowana jest reaktywacja Ligi Oldbojów z obniżonym limitem wiekowym tj. 35 lat i starsi. Zamiast gry o ściany i bandy ma być też gra do linii. Które z tych nowinek zostaną wdrożone w życie przekonamy się wkrótce.

 

Pewne jest póki co, że piłkarze będą mieli okazję grać w odnowionej sali z wycyklinowanym i “naprawionym” parkietem. Nowy wizerunek przybrały także szatnie i prysznice. Tak więc Śremski Sport latem nie próżnował.

Treningi w sali Śremskiego Sportu mają być wznowione od października, a pod koniec tego miesiąca ruszy liga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.